Pashagaming’de Kesintisiz Finansal İşlemler

Finansal işlemlerin hızlı ve kesintisiz olarak gerçekleştiği siteler arasında Pashagaming’de yerini almıştır. Bahis tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği yöntemlere yer veren firma, makul limitlerden ödemelere geçmenizi sağlar.

Pashagaming Havale İle Ödemeler

Finansal işlemlere geçenlerin ilk tercihi Banka Havalesi oluyor. Hem yatırımlarda hem de çekim taleplerine karşı sıklıkla tercih edilen yöntem, Pashagaming üyelik işlemlerini tamamlayanlara eşlik edecektir. Üyeler yatırımları için:

  • 500 TL olan alt limite karşı depozit sağlayabilir.
  • Yatırım işlemleri 1 – 5 dakika içerisinde gerçekleşecektir.

Yatırımın yanı sıra çekim talepleri için de kullanılan yöntemler arasında. Havale & EFT çekim talepleriniz minimum 200 TL ve üzerinde olacak şekilde karşılanacaktır. Gerek yatırımlara gerekse çekimlere 7/24 başvurarak sonuç almanız mümkün olacaktır.

Pashagaming Papara İle Ödemeler

Pashagaming güncel adresi ile giriş yapanlar ödeme yöntemlerinden limitlere kadar tüm merak ettiklerini destek ekibinden sorgulayabilir. Güncel limitleri ile anlaşmalı yöntemleri hepsi belirtilecektir. Bunlar arasında olan Papara için:

  • Yatırım alt limiti olarak 50 TL’ye kadar verilmiştir.
  • Çekim talepleriniz için de 100 TL alt limite uymanız beklenir.

Firmanın finansal işlemler için üst limite karar vermediği açık durumda. Sadece yatırım ve çekim için belirlenen alt limitlere göre finansal işlemlere geçmeniz bekleniyor. İşlemler hem kesintisiz hem de belgesiz olacak şekilde anında sonuçlanıyor.

Pashagaming Diğer Para Yatırma Seçenekleri

Yatırım işlemleri için sadece Havale ve Papara seçeneklerine yer verilmiyor. Pashagaming giriş yapanlara diğer popüler ödeme seçeneklerini ve limitleri ile beraber belirtir. Şöyle ki:

  • QR Kod ve CepBank yatırımlarına dair alt limit 20 TL şeklindedir.
  • Bitcoin için minimum 100 TL tutarını belirtir.
  • Neropay yatırımları için de en az 10 Euro limiti dikkate almanız gerekir.

Pashgaming Diğer Çekim Yöntemleri

Para çekme talebinde bulunmak isteyenler Ecopayz veya Bitcoin yöntemlerine başvurabilir. Her iki yöntemden de 7/24 çekim talepleriniz karşılanacaktır. Aynı şekilde her ikisinin alt limiti ise 100 TL şeklinde. Son olarak Neropay ödemeleri için minimum 200 TL tutarını belirtmiştir. Tüm bu yöntemlere özel ortalama işlem süresi de 15 dakikadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir