Pashagaming Yatırımlarda ve Çekimde Hızlı!

Belgesiz olarak hesap açabileceğiniz Pashagaming, finansal işlemler için de herhangi bir evrak talebinde bulunmaz. 7 gün 24 saat ödemelere yer verir ve kesintisiz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Pashagaming Para Yatırma Yöntemleri

Yatırım işlemleri için öncelik Havale yöntemine verilmiştir. Pashaming üyelik üzerine istediğiniz bankadan siteye havale yapabilir ve faaliyete geçebilirsiniz. Diğer yöntemleri de:

  • CepBank
  • Papara
  • QR Kod
  • Bitcoin
  • Neropay vb.

E-cüzdan arasında başı çeken Ecopayz yönteminden de yatırımları kabul ediyor. Cüzdan yerine isteyenler ön ödemeli olan Astropay Card tercihinde de bulunabilir. Görüldüğü üzere bankalar, cüzdanlar ve sanal kartlar ile finansal işlemlere geçmeniz sağlanır.

Pashagaming Banka Ödemeleri Nasıl?

Anlaşmalı bankalara ilişkin ortak alt limiti 500 TL şeklinde. Pashgaming giriş üzerine bankaları öğrenenler hızlı bir şekilde Havale işlemlerine geçebilir ve yatırımları tamamlayabilirsiniz. Havale ödemeleri:

  • 7 gün 24 saat boyunca kabul edilir.
  • 1-5 dakika içerisinde gerçekleşmesi sağlanır.

Havale dışında dilerseniz CepBank veya QR Kod yatırım işlemlerine de başvurabilirsiniz. Her iki yöntem için de en az 20 TL tutarına karar verilmiştir. İşlem süreleri ise 1-15 dakika aralığında değişiklik gösterir. Havale gibi 7/24 yöntemler üzerinden yatırım işlemlerine geçilebilir.

Pashagaming Diğer Yatırım Tutarları

Pashagaming güncel adresi ile giriş yapanlar online ödeme seçeneklerine de yönelebilir. Bunlar arasında olan Astropay için 10 USD alt limite karar verilmiştir.

Bitcoin yatırım işlemlerinde ise en az 100 TL tutarı dikkate almalısınız. 20 TL ve üzerinde ise Ecopayz yatırımlarını kabul eder. Son olarak 10 Euro limiti ile Neropay yatırım işlemlerine de başvurulabilir.

Pashagaming Para Çekme Yöntemleri

Yatırım işlemleri için paylaşılan yöntemlerin çoğundan çekim talebine başvurulabilir. Pashagaming Papara, Havale, Bitcoin ve Neropay yöntemlerinden çekim taleplerinizi karşılar. Aynı şekilde hepsine özel limitleri dikkate alarak kazançlarınızı çekmenize izin verir. Alt limitleri olarak paylaşılanlar şöyle:

  • Minimum 100 TL tutarı Papara için geçerli.
  • Havale işlemlerinde ise en az 200 TL limite yer verilir.

Bitcoin 100, Neropay ise 200 TL alt limitlere sahip. Sonuç olarak üyeler ortalama 15 dakika içerisinde çekim taleplerine yanıt bulacak ve kazançlarını çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir