Pashagaming Çevrim Şartsız Promosyonlar

Pashagaming son uzantısını öğrenenler siteye erişim sağlayarak duyuruları değerlendirebilir. Bu yolla en yeni kampanyalarını paylaşır. Hem çevrimli hem de çevrim şartsız fırsatlarından haberdar olmanızı sağlar.

Pashagaming Çevrim Şartsız Yatırım Bonusları

Pashagaming giriş eşliğinde tüm çevrim şartsız fırsatları incelemeye başlayabilirsiniz. Öncelikle yatırım yöntemleri için birkaç tane çevrimsiz promosyona imza atar. Bunlar:

  • %15 Anında BTC yatırım bonusu
  • %10 kredi kartı yatırım promosyonu
  • %15 Payfix ve Havale fırsatları
  • %10 Youpaycoin bonusu vb.

Hem Otomatik Havale hem de Neropay için %15 oranlarını duyurur. Bunların yanı sıra %5 ile BTC bonusunu da yer verilmiştir. Firmanın hemen hemen tüm yöntemlerine bonus verdiği açık durumda. Belirtilen yöntemlerden ödemelere geçenler depozit kampanyalarından faydalanmaya başlar, çevrimsiz oldukları için kolaylıkla kullanır.

Pashagaming Çevrimsiz Bonusu Nasıl Alınır?

%10 Havale / EFT, Papara ve %15 CepBank fırsatlarının da herhangi bir çevrim şartı bulunmuyor. Pashagaming güncel adresi ile fırsatlarını değerlendirmeniz ve ödemelere geçmeniz mümkün olacaktır. Belirtilen yöntemlerden ödeme yapanlar depozit bonuslarını kazanabilir.

Üyelere yatırmaları gereken minimum tutar belirtilir. Tutara göre yatırım işlemlerine geçmeniz ve talepte bulunmanız beklenir. Talepler için de canlı yardıma bağlanmalısınız. Bu adımları takip edenler çevrim şartsız promosyonlardan anında faydalanır. Çevrim şartsız olduğu için kazanç sağlamaları ve çekim işlemlerine geçmeleri uzun sürmez.

Pashagaming Çevrim Şartsız Bonus Ödemeleri

Bonuslu yöntemlerden istediğinizi seçerek ödemelere geçebilirsiniz. Bu şekilde sanal kartlardan e-cüzdanlara tüm yöntemleri sıralar. Üyeler maksimum 100 TL olan promosyon için ön ödemeli kartlara ve cüzdanlara da başvurabilir. Ödemeler:

  • Kendiniz hesabınız içerisinden anında gerçekleşir.
  • Limitlere göre gerçekleşen yatırımlardan bonus kazanılır.

Üyelerin ödemelere ilişkin şartları ele almaları gerekir. Aynı şekilde bonus genel kural ve şartlarına göre harekete geçenler çevrim şartsız fırsatlardan kazanç sağlayabilir.

Pashagaming Çevrimsiz Bonus Kazançları

Her promosyona %10 ya da %15 gibi oranlar belirtilir. Oranların yanı sıra kazanacağınız maksimum tutar da belirtilir. Pashagaming üyelik üzerine ödemelere geçenler bu tutarları elde edebilir. Çoğu promosyondan maksimum 100 TL kazanılıyor. Pashagaming promosyonları çevrim şartsız olduğu için kazanç sağlamanız ve çekim işlemlerine geçmeniz kısa sürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir