Pashagaming Blackjack Oyna

Gerçek para ile oynanan oyunlarda genel kanı şans faktörünün yüksek olmasıdır. Oysa şans oyunları kategorisinde yer alan öyle oyunlar bulunmaktadır ki şans faktöründen çok, konsantrasyon ve kağıt takibi yapmak önemlidir. Bu oyunlardan en çok bilineni ise blackjack oyunudur. Türkiye’de genellikle 21 olarak bilinen bu oyun, krupiyere karşı tek kişilik oynanabildiği gibi grupla da oynanabilmektedir. Blackjack oyununun amacı oyuncular tarafından 21 sayısının yakalanmasıdır. 21 sayısını yakalayan oyuncu oyunu kazanmaktadır.

Pashagaming Blackjack Nasıl Oynanır?

Pashagaming sitesinde yer alan blackjack oyunu gerçek insanlarla birlikte oynanabildiği gibi krupiyere karşı da oynanabilmektedir. Sitede Pashagaming blackjack oyna platformuna dahil olmak için öncelikle üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Bilindiği üzere sitede gerçek parayla oyun oynanmakta ve kazanç da gerçek para üzerinden olmaktadır. Bu sebeple sitede oyun oynayabilmek için üyelerin gerçek para yatırmaları gerekmektedir. Para yatırmak için üyelere çeşitli platformlar sunulmuştur. Havale , CepBank, PaPara gibi çeşitli ödeme yöntemleriyle siteye güvenli bir şekilde para yatırılabilmektedir. Para yatırma işleminden sonra sitede üyeler tarafından blackjack oyunu oynanabilmektedir.

Pashagaming Blackjack Oyununda Puan Hesabı

Pashagaming sitesinde şansına ve taktiksel zekasına güvenen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir oyundur. Sitede, Pashagaming blackjack oyna oyununa dahil olan kişilerin öncelikle puanlama sistemini bilmeleri gerekmektedir. Oyun, 52lik kart destesiyle oynanmaktadır. Üzerinde resim bulunan yani papaz, kız, vale gibi kartlar 10 puan olarak sayılmaktadır. As ise bazen 1 bazen 11 sayılmaktadır. Bu durum oyunun gidişatına göre değişebilmektedir. Geriye kalan kartlar ise üzerinde yazdığı sayı değeri kadar puan getirmektedir.

Pashagaming Blackjack Oyununda Rakiplerimi Nasıl Elerim?

Bu oyunda rakiplerin elenmesi için 21 sayısını geçmeleri gerekmektedir. Krupiyer tarafından her oyuncuya ikişer kart dağıtılmaktadır. Oyuncular birbirlerinin elindeki sayıları görmemektedir. Kart dağıtımından sonra isteyen oyuncu krupiyerden tekrar kart isteyebilir. Oyundaki amaç 21 sayısını yakalamak olsa da eğer 21’i yakalayan yoksa bu sayıya en çok yaklaşan kişi oyunu kazanmaktadır. Bu sebeple kişilerin krupiyerden kart isterken dikkatli olmaları gerekir. Eğer yeni istenen kart eldeki sayılarla toplandığında 21’i geçiyorsa, oyuncu elenir. Heyecanın ve adrenalinin had safhada olduğu bu oyun, oyuncuların keyifli dakikalar geçirmelerini sağlamaktadır. Ayrıca oyuncuların ortaya koydukları bahisler üzerinden para kazanmaları sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir